סמארטפון

אייפון 5 – איך הטכנולוגיה התקדמה

אייפון 5
נכתב על ידי admin

מאז השקת האייפון הראשון המכשיר הפך לאגדה ומיתוס בקרב מעריצי חברת אפל. כיום אנשים רבים שיש בבעלותם את מכשיר האייפון 5 בוחרים לשדרג את המכשיר שלהם לאייפון 6+. מאז השקת האייפון 5 ועד להשקת האייפון 6+ היו פיתוחים ושדרוגים רבים. קנייה של מכשיר חדש תמיד עדיפה על פני קנייה של מכשיר ישן יותר. ההחלטה לשדרג את המכשיר הטלפון סלולרי החכם שלנו יכולה לשפר מאוד את איכות החיים שלנו באופן שלא נבין איך לא עשינו את זה קודם.

כמה זמן אפשר "לשרוד" עם מכשיר טלפון סלולרי ישן?

אחת השאלות הכי מעניינות בשנים האחרונות היא כמה זמן אנחנו יכולים "לשרוד" עם מכשיר טלפון סלולארי ישן. כל אדם שיש לו מכשיר סלולארי חכם מדור ישן רגיל לפתח תלות במכשיר שלו. מדי מספר שנים חברות הפלאפונים מוציאות דגמים חדשים יותר לשוק ואנחנו צריכים להתמודד עם הדילמה האם כדאי לנו להישאר עם המכשיר הישן שלנו או האם כדאי לנו לשדרג אותו למכשיר חדיש ומשופר. פעמים רבות הגרסאות החדשות של מכשירי טלפון סלולרי מתקדמים כמו אייפון 5 יכלים ליצור אצלנו תלות במכשיר חדש. האייפון 6+ הוא מכשיר שיכול להציע לנו חוויית משתמש UX הרבה יותר נוחה ומתקדמת מאשר הדורות הקודמים של האייפון.

למה כדאי שיהיה לנו טלפון סלולרי חכם מתקדם וחדיש?

למה בעצם כדאי לנו שיהיה לנו מכשיר טלפון סלולרי חכם, מתקדם וחדיש? כיום באמצעות הטלפון הסלולרי שלנו אנחנו יכולים לנהל את כל החיים שלנו. הפלאפונים החכמים הם מחשב לכל דבר. באמצעות אייפון 5 או אייפון 6+ אנחנו יכולים לשמור על קשר עם הבנק שלנו, להתעדכן במיילים שלנו וגם כמובן לדבר בטלפון. הבחירה לקנות מכשירים של חברת אפל היא בחירה חכמה מאוד והיא יכולה לקדם אותנו ואת איכות החיים שלנו מאוד כך שיהיה לנו קל יותר לשמור על קשר אם אנשים בחיים האישיים שלנו ואנשים שקשורים לחיים המקצועיים שלנו.

מה היתרונות של מכשירי אייפון על פני מכשירי אנדרואיד?

אנשים רבים מתלבטים בין קנייה של מכשיר אייפון ובין קנייה של מכשיר אנרואיד. אייפון ואנדרואיד הם למעשה שתי מערכות הפעלה שונות. שתי מערכות הפעלה אלו הן שונות מאוד והן מציעות חווית שימוש שונה למשתמש בהן. למעשה האייפון הוא מערכת מתקדמת יותר והוא כתוב בשפה מיוחדת מאוד (שפת תכנות). האייפון יכול להציע למי שמשתמש בו חווית שימוש נוחה ואיכותית מאוד. כאשר אנחנו בוחרים איזה סוג מכשיר כדאי לנו לקנות עלינו לבחור מכשיר שמתאים לצרכים האישיים שלנו וגם לאופי שלנו. חשוב שנבחר מכשיר שיענה על כל הצרכים שלנו ויאפשר לנו לערוך את כל הסידורים שלנו דרכו. ככל שמהכשיר שנקנה יתאים יותר לדרישות שלנו כך נהיה מרוצים יותר מהקנייה שלו וקנייה של מכשיר אייפון – מהווה בחירה מנצחת.

 

על המחבר

admin

השאר תגובה