מעבדת סלולר

אילו שירותים יש במעבדה לתיקון אייפון

iphone-933434_640
נכתב על ידי admin

כאשר אנחנו מכניסים את האייפון שלנו למעבדה לתיקון אייפון, ישנם מספר שירותים שאנחנו מצפים מהמעבדה לתת לנו. השירותים שמעבדות לתיקון אייפון מאפשרות, הופכות את המעבדה למקום בו האייפון שלנו יוצא ממנו מושלם, ומוכן לשימוש. אז אילו שירותים יש במעבדה לתיקון אייפון? הכל בהמשך.

אחריות – אחד השירותים החשובים בתיקון אייפון הוא האחריות. בכל תיקון חייבת המעבדה לתת אחריות לארבעה חודשים. האחריות ניתנת על מסכים כאשר על חלקים לא מקוריים ניתנת אחריות לחודש אחד בלבד. אם בחרתם לתקן במעבדה מסכי אייפד, תינתן לכם אחריות שתקפה לשנה.

מענה של 24 שעות – מענה של 24 שעות ביממה הוא שירות חשוב בתיקון אייפון. כאשר המכשיר הנייד  נמצא בתיקון אנו רוצים להיות שם שהוא יתוקן. באייפון שלנו נמצא כל עולמינו החומרי, ולכן חשוב שנוכל לקבל על מצבו של האייפון שלנו מענה.

שירות שליחים – שירות שליחים הוא עוד שירות שהופך את חיינו לקלים יותר בזמן שהאייפון שלנו נמצא בתיקון. שירות שליחים מסייע לנו לקבל את האייפון שלנו מתוקן לכל מקום שנרצה או לתת את האייפון שלנו כאשר אנחנו מאד עסוקים.

חלפים מקוריים – חלפים מקוריים חשובים מאד לתיקון אייפון. חלפים מסוג זה מספקים יציבות של מערכת האייפון לאורך זמן. חלפים מזויפים אמנם מוזילים את העלויות, אך הם אינם מבטיחים מכשיר שיחזיק מעמד לאורך זמן כמו מכשיר שמתוקן עם חלפים מקוריים.

תיקון במקום – כאשר אתם בוחרים מעבדה לתיקון אייפון חשוב לבחור במעבדה שיכולה לתקן תקלות במקום. תקלות שמתוקנות במקום הן בדרך כלל תקלות סטנדרטיות. תקלות מסוג זה ניתנות לתיקון מיידות של עד שעה. במצב כזה תוכלו לשבת לשתות קפה ותוך שעה לקבל את מכשיר האייפון שלכם מתוקן ובמצב טוב.

אביזרים משלימים – עוד חשוב לבחור במעבדה שיכולה למכור לכם אביזרים משלימים. אבזרים אלה הם אוזניה, מטען, מגן לנייד ועוד. מעבדות מסוג זה יכולות למכור לכם אביזרים משלימים במחירים זולים במיוחד.

שירותים נוספים שמעבדה מוצלחת מאפשרת – מעבדה טובה לתיקון אייפון תוכל לאפשר לכם מגוון שירותים כגון: שירותי החלפת מסכים, שחרור מסך נעול, תיקון חומרה, פתרון בעיות תוכנה, תיקוני לוח והלחמת רכיבים, גיבוי מידע ותוכן.

בחרו מעבדה שיכולה לספק לכם את כלל השירותים, מעבדה אמינה שקיבלתם עליה המלצות מחברים או באתר האינטרנט של המעבדה לתיקון האייפון.

על המחבר

admin