גאדג'טים כללי סמארטפון שירותים לעסקים

אפליקציית שעון נוכחות – אפליקציית שעון נוכחות שחובה להכיר

חדר ישיבות חכם
נכתב על ידי admin

רוצים שעון נוכחות דיגיטלי לעסק? השוק מוצף באפליקציות של שעוני נוכחות דיגיטליים. חלקם חינמיים, וחלקם בתשלום. אולם, יש אפליקציה מיוחדת של חברת Ok2go, שאותה כדאי לכם להכיר (ראו http://www.ok2go.co.il/). אפליקציה זו, אינה מסתפקת בהזנת נתונים יבשים. אפליקציה זו, תאמת את נוכחות העובד לפי זיהוי פנים, ולפי זיהוי ביומטרי. מהם הפתרונות שמספקת האפליקציה?

הדרך הטובה ביותר להעסיק עובדים מהבית:

עסקים רבים, רוצים לצמצם הוצאות שכירות. חלק מצמצום הוצאות השכירות, הוא באמצעות העסקת עובדים מהבית. בדרך זו, בעל העסק לא צריך לשכור משרד גדול. אך, כיצד בעל העסק עוקב אחרי שעות העבודה של העובד? כיצד גורמים לעובד להתייחס ברצינות לעבודה מהבית? להבין שגם אם העבודה היא מתוך ביתו- הוא חייב להקפיד על שעות עבודה? לשם כך, פותחו מכשירים מיוחדים, המתחברים לסלולר. במכשירים אלו, העובד נותן טביעת אצבע, וניתן לזהות את פניו. לפני שהעובד מתיישב לעובד, העובד נותן חתימה דיגיטלית- ממש כמו בעסק.

העובד יכול לעבוד גם בחו"ל:

מתחשק לעובד חופשה בחו"ל? סביר להניח שהעובד ישמח לעבוד גם מחו"ל. לכן, אם העובד רוצה להמשיך לעבוד גם במהלך החופשה, או שהעובד נשלח לחו"ל במסגרת העבודה- יש פתרון. אפליקציית שעון הנוכחות שלנו, תזהה את טביעת האצבע של העובד מכל מקום ברחבי העולם.

המעסיק יקבל נתונים ביומטריים על העובד מכל מקום בעולם:

ומה אם מנהלי העסק שוהים בחופשה בחו"ל? גם כאשר המנהל נמצא בחו"ל, הוא יכול להיכנס ולבצע זיהוי ביומטרי, דרך האפליקציה המיוחדת שלנו. המנהל יכול לקבל דו"ח, שיכלול זיהוי ביומטרי של העובדים. אם העובד חולה, המנהל יכול לקבל מכל מקום בעולם את אישור המחלה דרך האפליקציה שלנו.

קבלת דיווחים ומעקב על עובדי שטח:

לא תמיד, עובד העובד ממשרד ממוזג. לפעמים, יעבוד העובד בעבודת שטח. האפליקציה המיוחדת שלנו, מאפשרת למנהל לעקוב אחר מיקום העובד. האפליקציה כוללת איכון של מיקום העובד. העובד בשטח יכול להסתפק בחיוג מהנייד, כדי לרשום נוכחות.

לסיכום- מדוע בחרו בנו גופים מובילים במשק הישראלי?

מדוע קופות חולים מובילות, ומערכת גני הילדים בישראל בחרו דווקא באפליקציה שלנו? משום שהאפליקציה מספקת את הפתרונות הטובים ביותר עבור המנהלים, וזיהוי איכותי של העובדים. גופים רשמיים, זקוקים לזיהוי מלא של העובדים לצורך ניהול עבודה תקין. לעובדים, נוח לעדכן על נוכחות דרך הסלולר, ולבצע דרך הנייד זיהוי ביומטרי. לכן, האפליקציה של חברת Ok2go, הינה האפליקציה המובילה ביותר בישראל לזיהוי עובדים.

על המחבר

admin