כללי

אתר הכרויות גייז – הדברים שאתם צריכים לדעת

אתר הכרויות גייז - choopar.co.il - 48
נכתב על ידי admin

בעבר, כאשר היינו מחפשים בן זוג, היינו צריכים ללכת למסיבות, היינו צריכים ללכת לפאבים, בתי קפה או מסעדות אשר היו שייכות לקהילה הגאה, מקומות בהן ידענו שנוכל למצוא גברים שמשתייכים לקהילת הגייז. זה לא היה דבר פשוט, שכן לא היו הרבה מקומות כאלה ולא היו הרבה גברים שבהכרח היו מוכנים להיחשף בצורה כזו.

היום זה הרבה יותר פשוט, לא רק בגלל שיש יותר פתיחות, יותר מקומות בהם אפשר להכיר בני זוג, יש הרבה יותר מקומות ששייכים לקהילה הגאה ושם אפשר לבלות ולהכיר גברים אחרים. זה יותר פשוט היום כי יש אתרי הכרויות שמאפשרים לנו להכיר גברים מכל מקום בארץ, בכל גיל. אנחנו יכולים להשתמש באתרים האלה מתי שאנחנו רוצים, כמה שאנחנו רוצים.

לשם כך בדיוק פיתחנו עבורכם אתר הכרויות גייז שמאפשר לכם להכיר גברים בכל הגילאים, בכל המקומות, על פי הבחירה והצורך שלכם. באתר שלנו תוכלו ליהנות מאפשרות להכיר גברים עם מאפיינים שונים, בהתאם למה שאתם מחפשים, בהתאם למה שמעניין אתכם. והכל בצורה פרטית, מאובטחת ונוחה.

לצד האתר, אנחנו מציעים גם אפליקציית להכרויות גייז אשר ניתן להתקין במכשירי אנדרואיד וכן במכשירי אפל. האפליקציה מאפשרת לכם להיות תמיד זמינים, היא מאפשרת לכם לבצע חיפוש ובדיקה בכל עת, בכל מקום ובכל זמן. לא משנה אם אתם נמצאים בארץ או בחו"ל, אם אתם נמצאים בעבודה או בלימודים, אם אתם נמצאים מול מסך הטלוויזיה או בכל מקום אחר. בעזרת האפליקציה תוכלו למצוא בן זוג בכל שעה, ללא הפסקה.

לרגל ההשקה של אתר הכרויות גייז וכן לרגל ההשקה של האפליקציה, אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מתקופת ניסיון חינם עד סוף מאי 2019. במהלך תקופה זו תוכלו להתרשם מחוויית השימוש באתר ובאפליקציה, מהכלים שאנחנו מציעים, מאיכות המערכת ומקלות השימוש בה.

מעבר לזה, אנחנו מציעים לכם גם לשלוח אלינו פידבקים, המלצות, רעיונות וכל דבר אחר שאתם חשובים שיכול לעזור לשפר את האתר או את האפליקציה שלנו. כמו כן, אנחנו מזמינים אתכם להזמין חברים נוספים שיצטרפו למאגר שבאתר, וכך גם הם יוכלו למצוא אהבה חדשה.

מה נכון לדעת על אתרי הכרויות לגייז

באתר תוכלו לכתוב כל דבר שעולה על דעתכם ביחס לעצמכם, תוכלו לספק פרטים שנראים לכם חשובים יותר או פחות וכמובן תוכלו לספק תמונות שלכם. באתר תוכלו לציין איזה סוג קשר אתם מחפשים ומה אתם מחפשים אצל בן הזוג שלכם.

ככל שתכתבו יותר פרטים, כך תהיו יותר ממוקדים והפניות אליכם יהיו יותר איכותיות, מצד שני, אל תרחיבו יתר על המידה בשביל לא להבריח בני זוג פוטנציאליים אשר עלולים להתאים אך ייתכן ויחששו לפנות אליכם. תשאירו לעצמכם את הפתח למצוא את האהבה המושלמת עבורכם.

 

על המחבר

admin