כללי

המלצות על מספר סדרות טובות שכדאי לכם לראות

המלצות על מספר סדרות טובות102 - choopar.co.il
נכתב על ידי admin

אין ספק שאנחנו נמצאים היום בעידן תור הזהב החדש של הטלוויזיה. כמות הסדרות החדשות שעולה היא עצומה, לא רק שסדרות חדשות עולות למסכים אלא שחלק גדול מהן נחשבות איכותיות מאוד, ברמה כזו, שהן מאפילות אפילו על סרטי קולנוע. לראיה, לא מעט שחקנים אשר במשך שנים הופיעו אך ורק בסרטים, בוחרים להופיע היום בסדרות טלוויזיה שונות.

תור הזהב בטלוויזיה מתרחש כתוצאה מסיבות שונות, בין אם זה בגלל אפיקים חדשים שנפתחו (נטפליקס, אמאזון, הולו ורשתות אחרות), ובין אם זה בגלל שיוצרים חדשים נכנסו לצד יוצרים ותיקים, חלקם כאלה שתמיד פעלו בעולם היצירה הטלוויזיוני ואחרים הגיעו מהקולנוע או מהתיאטרון.

צריך לומר מילה גם על סדרות טובות בישראל. בשנים האחרונות, אנחנו יכולים לראות שורה ארוכה של סדרות מוצלחות מאוד, אשר זוכות לפופולאריות רבה ולביקורות חיוביות. חלק מהסדרות המופקות בישראל, אף נמכרות לרשתות בעולם, על מנת שיהיו משודרות במדינות שונות, לעיתים כתוכנית המקורית ולעיתים על ידי יצירה מחדש באמצעות שחקנים מקומיים.

לפני שנציג מספר סדרות טובות ומומלצות, חשוב לומר, מי שיש ברשותו נטפליקס או אפילו יס או הוט, יכול למצוא שם גם סדרות חדשות, אך גם סדרות ישנות שהוא לא שמע עליהן, לא הספיק לצפות או מכל סיבה אחרת, עדיין לא צפה בהן. לא פעם אנחנו יכולים למצוא סדרות חדשות לצד סדרות ישנות טובות, אשר מוקרנות על המסכים וניתן לצפות בהן.

המלצות על מספר סדרות טובות

עיר מקלט – סדרה ישראלית חדשה שמוצגת ביס, ומתארת את החיים בדרום תל אביב בימינו, באופן מאוד ממוקד. הסדרה עוסקת בפרשיית רצח של בחורה אשר עובדת למען הפליטים במקום. בזמן שכולם חושדים בבחור אריתראי שרצח אותה, חבריה בטוחים שהוא חף מפשע והרצח בוצע על ידי גורמים מהעולם התחתון, בגלל שהיא גילתה עליהם דברים שונים.

פמת"א – סדרה שמשודרת בתאגיד השידור הציבורי, מציגה את פרקליטות מחוז תל אביב, על רקע פרשייה גדולה של סחיטה ושוחד בבנק מרכזי בישראל. הסיפור משלב בתוכו מספר עלילות, אשר חלקן לקוחות מסיפורים שהתרחשו במציאות.

כפולים – עוד סדרה ישראלית מאוד מוצלחת, הפעם מבית היוצר של קשת. הסדרה מגוללת את סיפורם של 3 דמויות אשר הזהויות שלהן נגנבו והן מואשמות בפיצוץ צינור גז שמוביל מישראל לטורקיה. זוהי עונתה השנייה של הסדרה והיא זוכה להצלחה גדולה בקרב מבקרים וכן ברייטינג.

YOU – סדרה אשר מוצגת בימים אלו בנטפליקס, מגוללת את סיפורו של ג'ו, בעל חנות ספרים, בחור אובססיבי, אשר מגלה עניין בבק שנכנסת לחנות ומעוניינת לקנות ספר. אחרי שמתחילה ביניהם מערכת יחסים, היא מגלה את הסיפור האמיתי אודותיו.

הומקאמינג – סדרה בכיכובה של ג'וליה רוברטס, אשר שימשה בעבר כיועצת סוציאלית לחיילים משוחררים. כעת כשהיא מלצרית, השדים מהעבר מתחילים לרדוף אחריה.

 

 

 

על המחבר

admin