מעבדת סלולר

כיצד לבחור מעבדת סלולר במרכז?

cell
נכתב על ידי admin

אם יש לכם טלפון סלולרי ואתם גרים באזור המרכז, למשל בגבעתיים, אתם חייבים שיהיה לכם ברשימת הטלפונים החשובים גם מספר טלפון של מעבדת סלולר במרכז שאתם יכולים לסמוך עליה, ועדיף, כמובן, שהוא יהיה של מעבדת סלולר בגבעתיים, או בכל עיר במרכז שבה אתם גרים.

אבל, יש הרבה מאוד מעבדות סלולר במרכז. למעשה, בעידן שבו אנחנו חיים נדמה שמעבדות סלולר הן סוג החנויות שנפתחות יותר ויותר. אחרי הכול, אנשים מבינים שהטלפון הסלולרי שלנו הוא היום הרבה יותר מטלפון סלולרי, עד כדי כך שיש אנשים שאומרים שכל החיים שלהם נמצאים בטלפון (תמונות של הילדים, מספרי טלפון חשובים, אפשרות לגלישה באינטרנט ולניהול קשרים וירטואליים באמצעות הרשתות החברתיות ותוכנות הצ'אט ועוד ועוד). כשהמצב הוא כזה שכל חנות רביעית בערך היא מעבדת סלולר, חשוב מאוד שיהיו בידיכם הקריטריונים הברורים לפיהם כדאי לבחור את המעבדה שתטפל בטלפון הסלולרי שלכם.

אז איך בוחרים? מהם הקריטריונים שצריך לשים לב אליהם?

אנחנו כאן בשבילכם. אספנו עבורכם את הקריטריונים החשובים ביותר שלפיהם כדאי לבחור מעבדת סלולר בגבעתיים, כמו גם בכל מקום אחר. הדפיסו ושמרו, וכשיגיע הרגע בו תצטרכו לתקן את הנייד שלכם – עברו קריטריון קריטריון ובחרו.

  • מעבדה אמיתית – היום הרבה חנויות שמציעות אביזרים לטלפון הסלולרי מתהדרות בשם "מעבדה", כאשר בפועל המטרה של בעליהן היא לא לתקן טלפונים, אלא לגרום לכם לקנות טלפונים חדשים. ב"מעבדות" אלה עובדים בדרך כלל אנשי מכירות, שאמנם יציעו שירותי תיקונים, אבל מהר מאוד ינסו להניא אתכם מהאפשרות הזאת, ויציעו לכם לרכוש מכשיר אחר. חנויות אלה הן לא מעבדות, והן בדרך כלל שולחות את המכשירים למעבדות שעושות את העבודה עבורן, במקרה שלקוחות מתעקשים על תיקון. אם אתם רוצים להיות בטוחים שמדובר במעבדה מקצועית אמיתית – חייב להיות במקום אזור שבו מתבצעים התיקונים.
  • אחריות – חשוב מאוד שתקבלו אחריות מקיפה על תיקון המכשיר הסלולרי שלכם, על מנת שאם, לאחר שתחזרו הביתה, תגלו שהבעיה לא נפתרה, תוכלו לחזור אל המעבדה ולקבל שירות – ללא כל תשלום נוסף. לכן, חשוב שתבדקו עם נציג המעבדה אם תקבלו תעודת אחריות בסיום העבודה, וחשוב שתבדקו היטב מה כוללת האחריות הזאת, על מנת להימנע מאי נעימות.
  • טכנאים מומחים – חשוב מאוד שמי שיתקן לכם את הטלפון הנייד יהיה טכנאי מוסמך עם תעודות, על מנת שהתיקון יתבצע על הצד הטוב ביותר. אם אין תעודה שמוכיחה את המקצועיות הזאת, כדאי מאוד לבקש אותה מהטכנאי עצמו, כדי שתוכלו לסמוך על התיקון, ככל שרק אפשר, בעיניים עצומות.
  • מחירים – אמנם, כדאי מאוד שהשיקול הזה יהיה האחרון, כי תמיד עדיף שלם קצת יותר ולקבל טלפון תקין לחלוטין, אל אין ספק שזה גם שיקול שצריך להתחשב בו. לכן, כדאי לבצע סקר שוק קצר לפני שאתם עושים את הבחירה, ולבחור במעבדת סלולר במרכז שעונה גם על שאר הקריטריונים, וגם מבצעת עבורכם את התיקון במחיר סביר.

אם תבחרו מעבדת סלולר במרכז שעונה על כל הפרמטרים הללו, סביר מאוד להניח שתקבלו טלפון תקין שיוכל לשמש אתכם בצורה טובה למשך זמן רב, ואם לא – שלפחות יהיה לכם שירות תיקונים במסגרת הסכם האחריות שחתמתם עליו. אז הדפיסו ושמרו את הרשימה, ושיהיה לכם בהצלחה!

על המחבר

admin

השאר תגובה