כללי שירותים לעסקים

כרטיסי ביקור דיגיטליים עם ויביט

כרטיס ביקור דיגיטלי
נכתב על ידי admin

כמו בכל דבר שאנחנו עושים, הרצון הטבעי והנבון שלנו לבחור בטוב ביותר מוביל אותנו, והאיזון בין התקציב לדחיפות ולאופי המוצר שאנו מחפשים מגיע להרמוניה מסוימת המוביל להכרעה. כרטיס ביקור דיגיטלי הוא לא עניין של מה בכך, ולכן חברת "ויביט פיתוח תוכנה ואינטרנט", עם 13 שנות עבודה, יצרה מענה מנצח לצורך שהולך וגדל בשוק, צורך שלא היה לו מענה ראוי עד כה.

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא כלי די חדש במשחק, לפחות בצורה בה הוא מגיע כיום, עמוס בטכנולוגיה שהופכת אותו אט-אט לכלי שלא ניתן לעבוד בלעדיו. כרטיס הביקור הדיגיטלי של "ויביט" נולד מתוך ניסיון עשיר של עבודה עם בעלי עסקים תוך סיוע בניהול, מערכי עבודה, בניית אתרים, ועוד עשרות פתרונות דיגיטליים לצרכים של אנשי מקצוע ובעלי עסקים בישראל.

מהו כרטיס הביקור הדיגיטלי?

למי שעוד לא התעדכן על הטרנד שהפך כבר עובדה בשטח בחצי העולם, כרטיס ביקור דיגיטלי, כשמו כן הוא, כרטיס המציג אותך ואת העסק שלך תוך שימוש באמצעים דיגיטליים, במקום בהדפסה על כרטיס מיושן.

עולם הדיגיטציה מאפשר גמישות כמעט אינסופית בעיצוב, בנייה ויישום של אפליקציות הפועלות מגוף הכרטיס עצמו, ופותר את בעלי העסקים ואנשי המקצוע מהכרטיס המודפס המיושן שעולה לא מעט (לפחות הכרטיסים המעוצבים שביניהם), תוך שהוא נותן מענה ברמה גבוהה הרבה יותר, עד כי לא ניתן להשוות.

הפונקציות הפעילות בכרטיס ביקור דיגיטלי:

כמה דוגמאות לאפשרויות הקיימות בפניכם כאשר אתם מעצבים את הפנים החדשות שלכם דרך כרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם:

  1. אודות – למה להסתפק בארבע מילים קצרות שמתארות בצורה לקונית ויבשה כאשר אפשר לתת שני משפט מחץ שפוגעים במטרה בדיוק?
  2. כפתור חיוג – המאפשר ללקוח לחייג אליכם ישירות מכרטיס הביקור הדיגיטלי שלכם
  3. WAZE – כפתור המוביל את הלקוח הפוטנציאלי ישירות לאפליקציית הניווט של "וויז" עם הדרך לבית העסק שלכם.

אלו הן רק שלוש דוגמאות מעולם ומלואו של אפשרויות המשדרגות את הדרך בה אתם מציגים את עצמכם, אפשרויות שנבנו על רקע הניסיון העשיר של חברת "ויביט פיתוח תוכנה ואינטרנט" בעבודה עם בעלי עסקים.

על המחבר

admin