בניית אתרים כללי

למה כדאי לקדם אתרים במערכת וורדפרס

News.
נכתב על ידי admin

הודות לעידן הטכנולוגי המתפתח בו אנו חיים, כיום כמעט כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט בכוחות עצמו, ואולי עם עזרה וקבלת טיפים ממדריכים מצולמים שניתן למצוא ברחבי הרשת. אם בעבר בניית אתר הייתה כרוכה בתשלום למתכנת, אפיונים אינסופיים ובניית אתר באמצעות שפות קוד מורכבות ומסובכות – היום ניתן לבנות אתר אינטרנט מצוין ומעוצב עם מערכות ניהול תוכן ידידותיות לכל משתמש.

ניתן למצוא מגוון מערכות ניהול תוכן המציעות בניית אתרים בחינם באופן עצמאי וחופשי, אך אחת המערכות הבולטות והמומלצות ביותר בתחום היא מערכת וורדפרס.

מהי מערכת וורדפרס

זוהי מערכת ניהול תוכן המופצת לשימוש חופשי וחינמי ברשת. זוהי מערכת מצוינת המאפשרת בנייה של אתרים מסחריים גדולים, וגם אתרים נישתיים וקטנים כמו בלוגים או אתרי תדמית המכילים מספר בודד של עמודי אינטרנט. גם אתרי מסחר המציעים רכישות מקוונות יכולות לבנות אתר אינטרנט איכותי ויעיל בעזרת מערכת זו, כך שאין ספק כי זו מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר כיום.

בין היתרונות הבולטים של מערכת וורדפרס היא האפשרות של שימוש בתבניות ותוספים מובנים מראש, כך שאין כל צורך לעשות שימוש בשפות קד ופיתוחים שונים כדי לעצב את האתר כמו שרוצים, ובאופן מקצועי.

מהם היתרונות של וורדפרס מבחינת SEO

נוסף על התכונות האיכותיות והנוחות שוורדפרס מציעה למשתמשים, זוהי אחת ממערכות ניהול התוכן המומלצת ביותר כאשר מדברים על קידום בגוגל. אין להסיק מכך כי גוגל נותנת עדיפות לאתרים הבנויים על מערכת זו, ומציגה אותם גבוה יותר במנוע החיפוש שלה – אלא זהו עניין נפרד לחלוטין הנוגע לפעולות שמקדם האתרים מבצע באתר, ותהליכי האופטימיזציה שבסופו של דבר משפרים את האתר.

היתרונות של וורדפרס מבחינת תהליך קידום אתרים נוגע אך ורק למהלך עבודתו של מקדם האתרים. מכיוון שקידום אתרים עוסק במגוון רחב של תהליכים ופעולות לשיפור האתר, הפלטפורמה הכי ידידותית ונוחה שבה ניתן לבצע את הפעולות האלו היא באמצעות מערכת וורדפרס:

  • תוספים ייעודיים – כפי שכבר הוזכר, וורדפרס מעניקה למשתמשי המערכת מגוון ענק של תוספים ותבניות המייעלים את העבודה על האתר מבחינת בנייתו וקידומו. בעזרת מבחר של תבניות עיצוב, כל אחד יכול לבחור את העיצוב והנראות הוויזואלית של האתר ולהתאים אותה לאופי של העסק. גם עבור מקדמי האתרים וורדפרס מציעה מבחר תוספי SEO המפשטים את פעולות הקידום, ואף מנחים את מקדם האתרים אחר בעיות או ענייני קידום שיש לבצע באתר כדי לשפר אותו.
  • קוד פתוח – מערכת וורדפרס היא מערכת קוד פתוח, מה שאומר שהיא פתוחה לשינויים באופן גמיש ודינמי לחלוטין, ללא תלות באלמנטים קבועים ובלתי ניתנים לשינוי בתוסף או תבנית בה משתמשים.
  • מערכת פופולרית – מכיוון שמדובר על מערכת ניהול תוכן איכותית ונוחה לשימוש, כך היא פופולרית במיוחד ונמצאת בשימוש רב אצל בוני ומקדמי אתרים רבים. משום כך, ניתן ליהנות מקבלת עזרה וליווי של קהילת משתמשים גדולה ולמצוא פתרונות לכל בעיה.

בשורה התחתונה וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן מומלצת במיוחד לשימוש לצרכי בניית אתרים מעוצבים ויפים, וגם עבור תהליכי קידום בגוגל הודות למעטפת אפשרויות ותוספים שהמערכת מציעה למשתמשים.

על המחבר

admin