סמארטפון

מדריך מקוצר להתקנה מהירה של LG G4 החדש

01_lg-g4-cellcom
נכתב על ידי admin

ברכותינו! התחדשת במכשיר סלולארי חדשני מחברת LG – LG G4. אז אם אתם לא מבינים הרבה בהיבט הטכני, מספיק להגיד שמדובר באחד המכשירים החדשים בשוק כיום, עם מסך ענק בגודל 5.5 אינץ', מעבד חזק מסדרת 800 של חברת QUALCOMM, מצלמה איכותית ביותר שתספק אפילו צלמים מקצועיים, סוללה נשלפת בעוצמת 3,000 mAh, ועוד מגוון ענק של מאפיינים ההופכים את המכשיר לחדשני ביותר וגם ליוקרתי – בזכות הכיסוי המהודר עשוי עור.

כיצד מבצעים התקנה ראשונית של lg g4?

על מנת שהשימוש במכשיר יהיה יעיל, איכותי ויסב לכם רק הנאה ותועלת, כדאי להקדיש תשומת לב רבה לתחילת השימוש בו. קודם כל, על מנת שהמכשיר יעבוד בצורה תקינה ולאורך זמן רב – חשוב מאוד לבצע הטענה מלאה של הסוללה. הטענה מלאה נמשכת 8-12 שעות. מומלץ פשוט להשאיר את המכשיר lg g4 להטענה למשך כל הלילה. חשוב מאוד: לא להדליק את המכשיר לפני שהסוללה נטענה במלואה. הטענה של הסוללה מסומנת על ידי אור הדולק בחלקו העליון של המכשיר. לאחר מכן, על מנת להתחיל להשתמש במכשיר – יש להדליק אותו לחכות לעלייה של מערכת ההפעלה

התקנת יישומים על המכשיר
לאחר שמערכת ההפעלה של המכשיר עלתה במלואה, אתם יכולים להתחיל להגדיר אותו על מנת להתאימו לצרכים שלכם. במידה ורכשתם מכשיר lg g4 מחנות של סלקום, תוכלו לפנות לאחד מנציגי השירות לקבלת עזרה וסיוע בהתקנה הראשונית של הנייד. המשימה החשובה ביותר עבור מכשיר המבוסס על מערת ההפעלה Android זה לחבר את החשבון GOOGLE שלכם למכשיר, משום שזה יאפשר לכם להוריד ולרכוש יישומים חשובים ונוחים לכם (החיבור לחשבון גוגל מאפשר לשמור את המידע על הקניות שלכם ולהוריד את היישומים במכשירים נוספים, או לשחזר במקרה של אתחול מלא של הטלפון הנייד).

חיבור כרטיס זיכרון Micro SD

למרות שלמכשיר lg g4 יש זיכרון פנימי ענק של 32 GB, אנשים רבים עדיין מעוניינים לשמור על המכשיר מסמכים, ספריית מוזיקה או סרטים. לשם כך ניתן לחבר למכשיר כרטיס Micro SD שירחיב את הזיכרון המובנה. על מנת לעשות זאת, יש לכבות את המכשיר לגמרי ולחבר את הכרטיס על פי הסימונים שעל גוף המכשיר. יש לוודא שהוא יושב טוב במיקום שלו, על מנת להיות בטוחים שהמכשיר יזהה אותו. בשלב הבא ניתן להדליק את הנייד, ולראות את תיקיית הכרטיס.

חיבור המכשיר למחשב

ניתן לחבר את המכשיר לכל מחשב על מנת לשמור קבצים או להעביר אותם מהמחשב לנייד. בחיבור הראשוני, יש לתת למחשב מספיק זמן על מנת לזהות ולהתקין את המרכיבים הדרושים לו על מנת לזהות את המכשיר.

עדכון קושחה של המכשיר

מכשירי Android מודיעים כאשר יש עדכון לקושחה של מערכת ההפעלה. ניתן לקבוע מראש שעה לביצוע העדכון (למשל בלילה), על מנת שהתהליך לא יפריע לפעילות השוטפת.

על המחבר

admin

1 Comment

השאר תגובה