שירותים לעסקים

מה זה  Video conference?

Video conference
נכתב על ידי admin

Video conference זוהי טכנולוגיה אשר מאפשרת לכם לנהל שיחות ועידה בקלות תוך כדי צפייה בוידאו. השימוש בטכנולוגיה נפוץ בעיקר בקרב עסקים וחברות אשר רוצות לבצע ישיבות משותפות עם עובדים אשר נמצאים באזורים שונים בארץ או בעולם. היתרון של Video conference הוא ביכולת לבצע שיחות עם אנשים מכל העולם, אך לחוש שהם נמצאים איתנו באותו חדר. אין כל ספק שכאשר אנו בוחנים את התוצאות, זוהי אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע ישיבות עם אנשים שונים. היתרונות שנראות הוידאו מביאה הם רבים ובניהם: יכולת למדוד את האדם שממול לפי המראה, תחושת קרבה, דרישה לריכוז גבוה וכן היכולת להציג מיצגים שונים תוך כדי שיחה.

מאפשר לך למדוד את האדם שממול

נכון יהיה להגיד כי כאשר אנו עושים עסקים או ישיבות עבודה, אין זה משנה כיצד האדם שמולנו נראה, אך מה שכן משנה הוא כיצד הוא מתנהל ואלו מבטים הוא משדר לעברנו. באמצעות הסתכלות על תנועות הפנים אנו יכולים להבין טוב יותר את הכוונות של האדם ממולנו וגם להרגיש האם הייתה הבנה מצדו או לא. הבעות הפנים חשובות מאד ביצירת עסקים או ניהול עסקי ולכן השימוש ב- Video conference יעיל כל כך עבור עסקים או חברות שזקוקות לישיבות בין אנשים הנמצאים במרחק רב זה מזה.

להתקרב לאדם שמולך

Video conference מאפשר לאנשים רחוקים להרגיש קרובים. גם אם העסק מבצע שיחות עם אנשים מחו"ל, המראה של האנשים מביא עמו את הקרבה בניהם. השיחות עצמן מתקיימות בעזרת מצלמה ומסך עליו מוצג האדם שאיתו מתבצעת השיחה (או מספר האנשים). בזכות הטכנולוגיה השיחה מרגישה כאילו האדם אשר נמצא רחוק מאיתנו הוא באותו החדר.

להתרכז בשיחה בזכות ה-וידאו קונפרנס

רבים מאיתנו עושים פעולות שונות בעת שיחה ולא תמיד נשארים מרוכזים כפי שאנו רוצים. השירות של Video conference אינו מאפשר לנו "ללכת לאיבוד" בשיחה או לא להיות מרוכזים. התחושה של השיחה היא שהאדם הנמצא מולנו יושב לידנו ולכן רמת הריכוז שלנו עולה ובוודאי שלא נעלה על הדעת לבצע פעולות נוספות תוך כדי השיחה אלא נשמור על רמת ריכוז גבוהה.

הצגה ויזואלית

בעזרת Video conference ניתן להציג גם באמצעים ויזואליים. במידה ואנו רוצים להעביר מסר הכולל אמצעים חזותיים, שיחה שכזו תתאים לנו ביותר.

 

על המחבר

admin

השאר תגובה