כללי

מקרר תעשייתי לסופרמרקטים – איפה מזמינים

מקרר_תעשייתי
נכתב על ידי admin

סופרמרקטים מצריכים ציוד מגוון על מנת שיוכלו למלא את ייעודם. אחת הדרישות הבסיסיות היא מקררים שבהם ניתן לאחסן את פריטי המזון למשך פרקי זמן ארוכים, עד שהם נמכרים ללקוחות או יוצאים מהמלאי. ברור שאין כאן כל אופציה להתפשרות, כאשר המקררים חייבים להיות איכותיים ואמינים ולהתאים לסוג המוצרים שאמור למצוא בהם את מקומם (מבחינת הגודל, לדוגמה).

שאלה שחייבת להישאל היא מיהם הגורמים אליהם ניתן לפנות על מנת להצטייד במקררים תעשייתיים לסופמרקטים מהשורה הראשונה. המאמר הבא יספק את התשובות לשאלות אלה ואחרות.

ההנחה: מקרר תעשייתי מצריך חנויות ייעודיות

את מוצרי החשמל המפארים את הבתים שלנו אנחנו יכולים לרכוש בשלל חנויות חשמל וכן בחנויות בסגנון ה-DIY (עשה זאת בעצמך). מקררים תעשייתיים עבור סופרמרקטים הופכים את התמונה למעט מורכבת יותר. מקררים אלה לא יימצאו בדרך כלל במלאי של חנויות החשמל הסטנדרטיות, שפונות יותר למגזר הביתי ופחות למגזר העסקי או המוסדי. מי שמחפש את מזלו בחנויות אלה עלול להתאכזב.

מקרר תעשייתי לסופמרקטים, ולכל מטרה אחרת, יירכש לרוב בחנויות של ציוד חשמלי תעשייתי. חנויות אלה מתמחות באספקת מוצרים מתקדמים יותר, המתאים לצרכים המשתנים של בעלי העסק, מוצרים המאופיינים לרוב במפרט משודרג ביחס לפריטים דומים המיועדים לקהל הלקוחות הביתי. בחנויות אלה תוכלו למצוא פעמים רבות גם ציוד משלים אחר הדרוש לעסקים בכלל ולסופרמרקטים כמכלול, כך שהצפי הוא שהן יקחו תפקיד מרכזי במשוואת הקמת התשתחת של העסק.

חברות רבות המתמחות באספקת מוצרי חשמל למגזר התעשייתי מעניקות שירות סביב השעון ללקוחות, ולפעמים גם מבצעות פעולות של תיקונים ותחזוקה. במעמד ההתקשרות מול החברה צריך לראות מהם הפתרונות שהיא תספק מהבחינה הזו, תוך רצון לפתרון מקיף ומהיר בעת הצורך: לעסקים אין את הפריבילגיה להפסיק להכניס לקוחות למשך מספר שעות עד שהציוד יחזור לתפקד, וגם לא להחליף פריטי מזון שהתקלקלו.

כך בוחרים נכונה מקרר

מקרר תעשייתי הוא מכשיר בעל תפקיד חשוב מאד בתפעול השוטף של הסופרמרקט, ולכן אי אפשר להתפשר כלל בבחירה שלו. לצד המקום שמספק את המקרר חשוב לראות מהו המותג של המקרר, בשאיפה שיהיה זה מותג העומד בחוד החנית בתחום המכשור התעשייתי בעולם כיום. גם אם המחיר יהיה גבוה יותר (וזה ממש לא מובן מאליו), מקבלים אמינות ושקט נפשי לאורך זמן, עם אופציה לחיסכון בהמשך בזכות ההימנעות מטיפולים, מתיקונים ומהחלפות, בזכות האיכות הגבוהה של המוצר. מומלץ להגדיר תקציב, אבל לזכור שאין זה המשתנה היחידי שצריך להתייחס אליו.

 

 

 

על המחבר

admin