כללי סמארטפון

האם ניתן לערוך צילום וידאו בסמארטפון?

צילום וידאו בסמארטפון
נכתב על ידי admin

הסמארטפון הוא כלי הצילום הזמין ביותר היום, זה שנמצא איתנו לאורך כל היום ולכן רבים אשר רוצים לצלם וידאו באופן ספונטני עושים בו שימוש. יחד עם זאת, לעיתים מדובר בוידאו חשוב או כזה שרוצים לערוך ולהפוך למרשים ומיוחד יותר, אך האם ניתן לבצע זאת באמצעות הסמארטפון? האם ניתן להפוך סרטון וידאו פשוט שכזה לסרטון מרשים ומיוחד יותר שתוכלו להעלות לרשתות החברתיות או להציג בפני אחרים? ובכן, התשובה היא בהחלט כן. אפשרויות רבות עומדות בפניכם, עליכם רק לדעת כיצד להשתמש בהן נכון.

העברה למחשב לצורך עריכה

השיטה הותיקה ביותר לעריכה של צילום וידאו בסמארטפון הינה בעזרת העברה של הוידאו אל המחשב ושימוש בתכנת עריכה לעריכת הוידאו. היום ניתן למצוא מגוון רחב של תכנות עריכת וידאו שונות, חלקן חינמיות וחלקן בתשלום, אשר בהן אתם יכולים להשתמש לצורך עריכת וידאו.

כמובן, השוני בין התכנות הוא לא רק התשלום, אלא גם, ובעיקר, צורת העבודה. אם אין לכם ניסיון עם תכנות כאלו עליכם לבחור בתכנה פשוטה לעבודה שלא תסבך אתכם עם כפתורים ופקודות לא מובנות אלא תאפשר לכם לבצע עריכה פשוטה בקלות ובמהירות. אם יש לכם ניסיון והיכרות עם תוכנות כאלו תוכלו לבצע עריכה מורכבת יותר בעזרת תכנות מתקדמות.

אפליקציות לעריכת וידאו בסמארטפון

דרך נוספת לעריכה של צילום וידאו בסמארטפון הינה ישירות בסמארטפון עצמו. היום ניתן למצוא מגוון רחב של אפליקציות שונות אשר משמשות לעריכה של סרטונים ישירות במכשיר ומאפשרת לכם לבצע מגוון רחב של פעולות עריכה בקלות, במהירות ובלי להסתבך יותר מידי עם העברה של הוידאו אל המחשב ושימוש בתכנות עריכה גדולות ומורכבות.

בנוסף, ישנן אפליקציות המאפשרות לכם לשלב פילטרים בזמן הצילום עצמו וכך לחסוך זמן משמעותי בעריכת הוידאו לאחר מכן ולכן אם אתם מרבים לבצע צילומי וידאו בסמארטפון שלכם כדאי לכם להתקין מראש כמה אפליקציות כאלו אשר ישולבו על המצלמה שלכם ויאפשרו לכם לבצע סוג של עריכה בזמן אמת ולהתאים את צילום הוידאו לצרכים שלכם באופן קל ומהיר.

על המחבר

admin