כללי

קורסים מומלצים בתחום ההייטק

classroom-1167524_640
נכתב על ידי admin

אם יש תחום שנמצא בהתפתחות מתמדת, תחום בו כמות המשרות המוצעות לבוגרי התארים והקורסים השונים בשוק עולה כל הזמן, הוא לא אחר מתחום ההייטק. המגוון הוא עצום, יש כל כך הרבה מקומות אליהם אפשר לקחת את התחום הזה ולכן הוא גם מתאים לכל מיני סוגי של אנשים. גם אנשים שאין להם רקע וזיקה לתכנות או מחשוב, יכולים להשתלב בצורה אופטימלית בהייטק עם הדרכה נכונה והבנה מעמיקה של סוג הקורס אותו הם בוחרים. אז בחרנו להציג בפניכם בפוסט הבא את הקורסים המומלצים בתחום ההייטק, כאלה שיכולים להביא אתכם למקומות שלא חלמתם עליהם. הקורסים השונים הינם מרתקים ומאפשרים בסיומם השתלבות מהירה בעולם ההייטק, כך שבמידה ועדיין לא סללתם את המסלול הברור והמוכר של תואר ראשון ושני, חכו לשמוע מה אנו מציעים לכם. תוך מספר חודשים תוכלו להתחיל ולסלול לעצמכם דרך מקצועית מאתגרת, מעניינת, מתגמלת ומספקת.

קורס שיווק ופרסום באינטרנט

אם אתם מעריצים מובטחים של רשתות חברתיות כמו פייסבוק, לינקדין, פינטרסט, אינסטגרם וטוויטר, זה בדיוק המקום שלכם. רשתות חברתיות הפכו להיות המוקד המרכזי בו חברות, ארגונים ועסקים בוחרים להיות בו. בקורס תלמדו לעומק את תורת קידום האתרים, איך עובדת המערכת של גוגל וכיצד פועלות הרשתות החברתיות. תבינו כיצד רשת האינטרנט הפכה להיות לפלטפורמה המרכזית לשיווק, פרסום וחשיפה. לאחר הקורס, משרות כמו מקדם אתרים, מקדם קמפיינים, מנהל רשתות חברתיות, מנהל תוכן ומשרות נוספות ייפתחו בפניכם.

קורס בדיקות תוכנה

כמעט כל ארגון מקצועי היום זקוק לאיש בדיקות תוכנה שמהווה תפקיד מרכזי ובעל אחריות גדולה על הכתפיים. דרך קורס בדיקות תוכנה, תוכלו לאמץ את הניסיון במגוון פרוייקטים ישומיים. בקורס יועברו כל היסודות לאיש QAמקצועי, נעסוק באיכות תוכנה ובכל הנוגע למושגי בדיקות, פונקציית QA ועוד. בסיום הקורס יתכוננו הסטודנטים עם ליווי מקצועי של הצוות ובשילוב פרוייקט גמר למבחן הסמכה בינלאומי לבדיקות תוכנה.

קורס פיתוח תוכנה

מדובר במסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר לפיתוח תוכנה בפלטפורמת NET. פיתוח תוכנה הפך להיות בין המקצועות המבוקשים בתחום ההייטק הן בישראל והן בעולם בשל ההתפתחות הטכנולוגית המסיבית. תהליכים רבים בשלל ארגונים מתבצעים בפועל תוך שימוש בתוכנות קיימות הנוצרות בהתאם לזיהוי הצרכים של הארגון. הקורס מספק את כל הידע הדרוש בשלל טכנולוגיות כמו פיתוח אפליקציות שילובן והטמעתן בפלטפורמות השונות, פיתוח אתרי ווב ועוד.

כל הקורסים מועברים ב-  Hackeru על ידי טובי המרצים ואנשי המקצוע אשר מלווים את הסטודנטים לאורך כל הדרך ומספקים להם כלים, ידע ומיומנויות שייסיעו להם בהיבט המעשי כשייצאו לעולם האמיתי. כל הקורסים משלבים שלב מיון המאפשר לבדוק את התאמתו של הסטודנט למסלול ומי שלא יימצא מתאים, יקבל את דמי הלימוד בחזרה. בנוסף, חלק גדול מהקורסים ניתן לממש באמצעות שימוש בפיקדון הצבאי של חיילים משוחררים. סטודנטים שעוברים את שלב המיון ייהנו ממלגה. בנוסף, האקריו מסייעת בתהליך מציאת המשרה המתאימה בתום הלימודים ותעשה הכל לשלב את הסטודנט במקום הנכון לו. עולם ההייטק הוא עולם עשיר, מרתק שצומח ומתפתח ללא הפסקה. Hackeru מקפידה לבצע שינויים בתוכניות הלימודים השונות בהתאם לחידושים ולטכנולוגיות המקבילים לתחומים השונים המועברים בקורסים. בנוסף להכשרות שתוארו, תוכלו להשתלב בעוד קשת רחבה של קורסים החל מעיצוב גראפי, דרך קורס בניית אתרים ועד קורס אנימציה בתלת מימד.

 

 

 

על המחבר

admin