שירותים לעסקים

שירותי ענן לעסקים

box2
נכתב על ידי admin

שירותי ענן לעסקים – להיות בחזית קדמת המחשוב

אנו שומעים רבות על מחשוב ענן אבל לא כולנו יודעים בדיוק על מה מדובר, באיזשהו מקום זהו מושג ערטילאי. בימים אלה הרבה מאוד מהיישומים העסקיים עוברים לענן. בצורה זו משאבי המחשוב הן של אנשים פרטיים והן של עסקים עוברים לצד ג' וכך משאבים אלה הופכים להיות נגישים יותר. כיצד נגישים יותר? נגישים בכל זמן ובכל מקום.

עסקים ושירותי ענן

עם השנים אנו רק מתקדמים יותר ויותר ובמיוחד בכל הנוגע לטכנולוגיה ומחשוב, התשתיות מתקדמות, הקישוריות בין האתרים השונים, פתרונות אולטרא חדשניים חודרים לשוק, פתרונות שאינם מורכבים ואינם יקרים והם החלופה הטובה ביותר לתפעול, לתחזוקה ולשימוש של כל המידע הנמצא במחשב, מדובר על שרתי ענן.
שירותי ענן לעסקים מעניקים אפשרות להפעיל כמה סביבות עבודה על שרת אחד ויחיד והוא נפרד מהמחשב בו אתם עושים שימוש. מדובר על פתרון אחסון מצוין אשר מופעל באמצעות רשת האינטרנט וניתן לעשות בו שימוש ללא התקנה וללא חומרה. אותם משאבי המחשוב אינם נמצאים בתוך העסק אלא מחוצה לו, בחוות שרתים שהיא גם מאובטחת, כל עובד בעסק יכול להתחבר מהמחשב האישי שלו לשרתי הענן ולמחשבים של העסק ומכל מקום בו הוא נמצא.

שרתים וירטואליים

שירותי ענן לעסקים הם שרתים וירטואליים. זוהי מילת הקוד כאן. שרתים הידועים כ-VPS. העסקים בימינו אנו הבינו שאין צורך בתשתיות פיזיות כדי ליהנות משירותי מחשוב ברמה משביעת רצון. כיום ניתן להציע לעסקים, לארגונים ולחברות חבילה של שירותי מחשוב איכותיים ביותר אשר כולם מבוססים על טכנולוגיית הענן. את אותה הטכנולוגיה מתאימים באופן פרטני לעסק. העלויות אינן גבוהות, השירות מעולה וכך גם רמת התחזוקה. בהחלט מדובר על פתרון אידיאלי לכל עסק באשר הוא. השירותים הללו מסייעים לעסקים להתקדם קדימה ולחסוך במשאבים, הם מביאים אותם להתייעלות מרבית, והם מסייעים להמשיך בפעילות השוטפת של העסק ללא הפרעות.

כל היתרונות של שירותי ענן

לשירותי ענן יש כמה וכמה יתרונות בולטים שלא ניתן להתעלם מהם. משאבי המחשוב זמינים וגמישים, כלומר, אפשר לרכוש שטחי אחסון נוספים או במקרה הצורך לשחררם.כאשר המשאבים הם זמינים מתאפשרת ניידות וכך אין יותר תלות בעמדת המחשב האישי. אפשר לגשת אל הנתונים מכל מחשב, מכל מקום ובכל זמן. יתרון נוסף הוא החיסכון הכספי. אין שום הוצאות כלכליות על אחזקת מערך מחשוב או לחילופין חדר שרתים, אין צורך בהתקנת תוכנות או חומרות, אין צורך בכח אדם ותחזוקה. מדובר על עלות קבועה וכך ניתן לתכנן הוצאות. יתרון אחרון הוא הגנה וגיבוי מידע לאורך כל שעות היממה ולאורך כל ימות השנה. ניתן לשלוט ולבקר את יישומי המחשב של כל ארגון בזמן אמת. הגיבוי חשוב מאין כמותו והוא מבטיח את הישרדותו של העסק גם בזמן גרימת נזקים קריטיים למערכות הממוחשבות.

על המחבר

admin

השאר תגובה