סמארטפון

הלו? LG G5 נמצא? – הכירו את המכשיר האולטימטיבי שלכם!

lg-878843_640
נכתב על ידי admin

מכשיר LG G5 של סלקום הושק רק לפני חודשים ספורים וכבר כבש את הארץ. רוצים ללמוד עליו עוד? הגעתם אל המקום הנכון!

הכפתורים החדשים

בשנים האחרונות חברת LG הוציאה מכשירים עם כפתורים באחורי המכשיר ומשתמשים רבים מצאו את המכשירים האלו כלא נוחים בכלל לשימוש וב-LG כנראה הבינו זאת ולכן הוציאו את LG G5 אם כפתורים ישנים במקומות חדשים ונוחים יותר. בנוסף, כפתורים אלו מסוגלים לעשות פעולות שונות וכך להקל עוד יותר על חוויית המשתמש.

ללחוץ על הכפתור הנכון

כדי שלא תתבלבלו מהכפתורים החדשים, החלטנו להסביר לכם עליהם מבעוד מועד. ראשית, כפתורי עוצמת השמע עברו אל הדופן השמאלית של המכשיר ובנוסף, לחיצה כפולה על כפתור השמע העליון תפתח את תוכנת התזכירים של המכשיר. לחיצה על כפתור השמע התחתון תפתח את המצלמה ולחיצה שלישית תלכוד את התמונה הרצויה לכם. כך המכשיר החדש הופך לנוח הרבה יותר וכמובן, גם בעזרת השינויים הנוספים, עליהם נסביר בהמשך.

עיניים בגב

בגבו של מכשיר ה- LG G5, מלבד המצלמה המשוכללת, עליה נרחיב מיד, תוכלו למצוא גם את הכפתור המרכזי, בעזרתו תוכלו להוציא את המכשיר ממצב המתנה וגם לכבות ולהדליק אותו. שימוש נוסף של הכפתור המרכזי הוא חיישן טביעות אצבע, באמצעותו תוכלו לאבטח את המידע שבמכשירכם.

הסירו דאגה מלבכם!

אם כבר הספקתם לשמוע על השינוי הנוסף שהתחולל במכשיר LG G5 בשונה מהמכשירים הקודמים של LG, אנו שמחים להרגיע אתכם. ואם עוד לא, אז נתחיל בהסבר ואז נמשיך אל הפתרון. אם אתם כבר מכירים היטב את המכשירים הקודמים של LG, ודאי התרגלתם למגירת האפליקציות, שאפשרה גישה נוחה אל האפליקציות השונות. במכשיר LG G5 הוחלט על ביטול המגירה ולקוחות רבים לא היו ממש מרוצים מהשינוי ולכן חברת LG הוציאה עדכון תכנה, בעזרתו תוכלו להחזיר את המגירה האהובה.

אלף כבאים לא יצליחו לכבות אותו

יתרון משמעותי נוסף של מכשיר זה תכונת ה-always on שלו. המשמעות של תכונה זו היא, שעל המסך יופיעו באופן קבוע השעה והתאריך וגם ההתראות. כלומר, כל מה שעליכם להדליק את המכשיר כדי לראות, תוכלו לעשות זאת גם בלי להדליקו. מעבר לנוחות שבעניין, המטרה של LG הייתה לעזור למשתמשים במכשיר לחסוך סוללה, שמאוד מתבזבזת בכל פעם שמדליקים את המכשיר, וכך להאריך את חייה.

הגדרות תואמות מיקום

אחד היתרונות של LG בהשוואה לחברות אחרות הוא היכולת של המכשירים שלהם לשנות הגדרות ברגע בהתאם למיקום. כלומר, אם אתם בלימודים, ודאי תרצו שהטלפון היה שקט ואם אתם בבית, ודאי תרצו שצלצולו יהיה חזק. אם אתם באוטו ודאי תרצו חיבור אוטומטי לבלוטוס וכך הלאה. במכשיר LG G5 תוכלו גם כן להגדיר הגדרות אלו וליהנות מהן בכל מקום ובהתאם למקום.

על המחבר

admin